Ovaj tjedan na rasporedu su uzvratni susreti polufinala Kupa Bosne i Hercegovine, a igrat će se u utorak i srijedu.
Prvi na teren izlaze Borac i Sarajevo – njihov ogled zakazan je za utorak u 17:30 sati u Banjoj Luci. Domaćin će braniti minimalnu prednost (1:0) iz prve utakmice na Koševu, dok će Sarajevo pokušati doći do preokreta i osigurati svoj prvi nastup u finalu Kupa BiH od 2022. godine, kada su u Zenici poraženi od Veleža.
U srijedu nas očekuje drugi polufinalni dvoboj – Željezničar će na Grbavici pokušati nadoknaditi veliki zaostatak od 0:3 iz prvog susreta protiv Širokog Brijega.
Osim plasmana u finale, za Željezničar je važno da Široki ne osvoji Kup, jer u tom slučaju četvrto mjesto u WWIN ligi možda ne bi bilo dovoljno za nastup u europskim natjecanjima.
Navijači Širokog svakako vjeruje kako NK Široki Brijeg može osvojiti Kup BiH i time se plasirati u Europu.
Utakmicu Borac – Sarajevo sudit će Antonio Tomić iz Kreševa, dok će dvoboj Željezničara i Širokog Brijega voditi Ermin Sivac iz Zenice.
Vrisak.info