U Širokom Brijegu danas su u tijeku radovi na asfaltiranju nove prometnice na prostoru nekadašnje Duhanske stanice.
Radove izvodi tvrtka Kopex Dodig iz Čitluka.
Na fotografijama koje donosi portal Vrisak.info vidi se planirana dionica prometnice koja će se povezati s priključkom iznad zgrade Vlade Županije Zapadnohercegovačke.
Podsjetimo, Vrisak je pisao prije 10 dana kako su počeli pripremni radovi za asfaltiranje ceste na prostoru nekadašnje Duhanske stanice.
Kompleks koji se planira graditi na ovom prostoru trebao bi sadržavati prometnice i pješačke zone, čime bi se središte Grada Širokog Brijega pretvorilo u modernu, urbanu zonu.
Grad Široki Brijeg je početkom veljače nakon završetka idejnog projekta, potpisao ugovor o izradi glavnog projekta za novu školu s arhitektonskim uredom Ceding d.o.o., u vrijednosti od 116.532,00 KM s PDV-om.
Rok za izvršenje ovog zadatka je 150 dana.
Široki Brijeg: Započeli radovi u Duhanskoj stanici, asfaltira se cesta i parking
Vrisak.info