Da smo kojim slučajem prodavali karte za ulaz tražila bi se karta više jer je naš Sportski centar Crnač sinoć bio ispunjen do kraja. A razlog je vrlo jasan, finale najboljeg turnira se ne propušta!
Rezultati finalne večeri:
20:00 – Utakmica za treće mjesto: Parts vs Stolac – 1:0
21:30 – Finale – Brđani vs Vila Bili Komarna – 3:4
U utakmici za treće mjesto gledali smo jednu vrlo napetu utakmicu s pregršt prilika na obje strane. Igrači Stoca su sinoć pogodili rekordan broj vratnica, a ono što je išlo u okvir gola vratar Sesar skidao je kao na traci. Slično je bilo i na drugoj strani gdje je i vratar Romović odlično branio, ali ipak Marko Čuljak je svojim golom donio treće mjesto ekipi Partsa.
Pravu nogometnu poslasticu gledali smo u finalnoj utakmici. Bila je to utakmica u kojoj nije bilo loše i sporije faze već se igralo izuzetno visokim ritmom. Igrači su se trudili do maksimuma, a na kraju pobjeda je pripala ekipi Komarne. Potonji su preko Vojke Pervana došli do vodstva da bi ekipa Brđana preko Marina Šunjića i Josipa Boškovića preokrenula rezultat. Ipak, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom od 2:2, a gol za izjednačenje postigao je Luka Suton. Deset minuta prije kraja utakmice pravom majstorijom Ante Babić dovodi Komarnu u vodstvo, a tri minute prije kraja susreta Mirko Hrkać vraća utakmicu u egal. Minut prije kraja susreta šok za ekipu Brđana kada prekrasnim pogotkom Mirko Jurjević donosi novo i konačno vodstvo za Komarnu. Iako je publika navijala za Brđane, nakon posljednjeg zvižduka nagradili su ekipu Komarne velikim pljeskom, apsolutno zasluženim s obzirom na prikazanu igru tijekom turnira.
Najbolji strijelac turnira: Luka Suton (9 golova), ekipa Vila Bili Komarna.
Najbolji vratar: Franko Bilić, ekipa Vila Bili Komarna.
Najbolji igrač: Anel Radmilović, ekipa Brđani.
Na samom kraju, još jednom hvala svima koji su na bilo koji način potpomogli naš turnir, igračima, ekipama, sponzorima donatorima, osoblju, ali najveća hvala Vama dragi čitatelji i pratitelji našega turnira! Zbog Vas smo tu gdje jesmo, zbog Vas smo najbolji!
Već sada možemo najaviti kako se vidimo i dogodine, još jači! Cilj nam je svake godine pomicati granice, a ako Bog da tako će i biti!
Organizacijski odbor